FAW | گروه بهمن
FAW

FAW

گروه خودروسازی FAWیکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین کمپانی های خودروسازی در کشور چین به شمار می رود. سابقه فعالیت آن به 15 ژوئیه 1953، زمانی كه اولین كارخانه مونتاژ آن آغاز به کار کرد، باز می گردد.گروه FAW در زمینه تولید انواع خودروهای سواری و خودروهای تجاری از قبیل کامیون‌های سبک، متوسط و سنگین فعال می باشد و همچنین علاوه بر فعالیتهای تولیدی در صنعت خودرو، در سرمایه گذاری های مشترک، همکاری های خارجی، توسعه مشاغل نوظهور و توسعه اکوسیستم های صنعتی نیز درای سوابق موفقی می باشد. 
این گروه به عنوان اولین سازنده خودروهای مسافری چین موفق شد تا در سال ۲۰۰۹، به عنوان بزرگترین شرکت تولید ماشین آلات صنعتی و دومین شرکت بزرگ خودروسازی چین بدل گردد. FAW در حال حاضر با فولکس واگن، جنرال موتورز، آئودی، دایهاتسو، تویوتا و مزدا همکاری نزدیک تجاری دارد و به عنوان شریک تجاری این گروه های خودروسازی در چین فعالیت می نماید. FAW با داشتن ۱۲۰۰۰۰ کارمند در سراسر جهان محصولات خود را در بیش از ۷۰ کشور جهانبه فروش می‌رساند.
کارخانجات تولیدات داخلی، شرکت‌های تابعه، توسعه مهندسی و مراکز تستهای فنی گروه FAW در هجده نقطه از کشور چین واقع شده‌اند و گروه خودروسازی FAW با بهره مندی از تولید مبتنی بر نیاز بازار و سیستم مدیریت یکپارچه از برنامه چشم انداز راهبردی خود تا سال 2025 رونمایی کرده است که مطابق این برنامه، FAW هدف اصلی خود را تبدیل شدن به یک ارائه دهنده خدمات برجسته در صنعت خودرو، رقابت در کلاس جهانی و دو برابر کردن فروش و سود خود تا سال 2025 ترسیم نموده است. این گروه خودروسازی در سال 2020 موفق به تولید بیش از 3.7 میلیون دستگاه خودرو شده است.